Vandens filtrai namui – praktiška nauda

Vandens filtrai namui – norint užtikrinti kokybiško vandens gamybą ir tiekimą į namus. Nesvarbu kiek namuose yra gyventojų, filtrai vandens kokybei pagerinti gali būti parenkami pagal pajėgumą individualiai. Todėl vandens filtrai namui yra praktiška nauda kiekvienam vartotojui.

Vandens filtrai namui

vandens filtrai namui

Vandens kokybė namuose visada buvo svarbi. Daugelis namo gyventojų siekia, kad kokybė būtų kuo aukštesnė. Todėl buityje galima rasti Vandens filtrų Brita, kurie padeda pagerinti kokybę. Tačiau Brita filtrai nėra didelio pajėgumo bei našumo, tad tenka gaišti laiką pilstant vandenį ir kas mėnesį keičiant filtrus. Didelį kokybiško vandens poreikį turintys renkasi populiariuosius Pureaquafilter.lt filtrus. Vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt pagalba yra parenkami pagal kelis kriterijus. Vandens kokybė, vandens analizę, vandens sunaudojimą per dieną, savaitę ar mėnesį. Tik tada parenkami geriausi filtrai namui, kurių rūšys yra pagrindinės kelios.

Namui rekomenduojamų filtrų rūšys

Siekiant užtikrinti vandens kokybę name privalu pasirinkti ir tinkamus filtrus. Pureaquafilter.lt specialistai pirma pakonsultuoja ir tik kito žingsnio metu parenka tinkamiausius Jūsų namui.

 • Mechaniniai vandens filtrai rekomenduojami naudoti namo vandens sistemos apsaugai nuo rūdžių, smėlio, tirpių bei netirpių stambesnių medžiagų. Ši sistema palengvina kitų filtrų darbą ir maksimaliai užtikrina vandens kokybę apsaugant kitus filtrus sistemoje;
 • Nugeležinimo filtrai name ar lauke yra montuojami fiksavus didelį geležies kiekį vandenyje. Dažniausiai tokie filtrai yra pasirenkami namo savininkų, kurių vandenyje yra fiksuojamas sieros vandenilis  ir didelis geležies kiekis. Nugeležinimo filtrai iš vandens pašalina nepageidaujamas geležies daleles bei sieros vandenilį, kuris dvokia supuvusiais kiaušiniais. Todėl kokybiško vandens namui ruošimui nugeležinimo filtrai yra geriausiu iškasus šulinį ar padarius gręžinį;
 • Dažnai namuose gendanti buitinė technika, kuri naudoja vandenį verčia gyventojus priimti praktiškus sprendimus. Vienas jų yra vandens minkštinimo filtrai, kurie gali būti sumontuoti nesudėtingai, bet atlikti labai svarbią funkciją. Nukalkinimo ir minkštinimo filtrai iš vandens pašalina kalcio bei magnio druskas, todėl maksimaliai sumažėja kalkių nuosėdų ant prietaisų kaitinimo elementų. Boileriai, skalbimo mašinos, indaplovės ar kavos aparatai veiks kur kas ilgiau naudojant šios rūšies filtravimo sistemas namui.

Taigi, renkantis vandens filtrus namui svarbu neskubėti ir diskusijos su Pureaquafilter.lt specislitais dėka įsigyti geriausius.

 

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Vandens filtrai gerai savijautai

Vandens filtrai gerai savijautai turi didelę įtaką. Pasidomėjus moksliniais tyrimais sužinosite, kad žmonių smegenų tūrį apie 70 procentų sudaro vanduo. Taip pat iš biologijos pamokų turėtumėte prisiminti ir viso žmogaus organizme esantį vandens kiekį, kurį sudaro apie 50 procentų. Švarus vanduo garantuoja tiek geresnę savijautą, tiek sveikatą. Todėl nesuklysta tie vartotojai, kurie vandens kokybės gerinimui įsigyja ir susimontuoja vandens filtrus.

Vandens filtrai

vandens filtrai

Filtrų vandens filtravimui yra įvairiausių, todėl tik nedaugelis geba išsirinkti tai kas jiems geriausia. Kiti vartotojai pasiklysta informacijoje bei pasimeta sprendimuose. Naudinga žinoti, kad  vandens filtrai sukuria aukštos kokybės ir švarų vandenį, kuris naudingai tarnauja daugeliui vartotojų.

 • Filtruotas vanduo gerina raumenų tonusą, todėl sportuojantiems naudotis filtrų nauda yra naudinga;
 • Švaresnis vanduo gerina virškinimą, todėl vandens filtrų suteikiamos naudos negali ignoruoti;
 • Vanduo organizmui suteikia daugiau energijos;
 • Greičiausiai žinojote, vanduo  dar ir lieknina.

Naudojant vandenį neperleistą per filtrus atsiranda tikimybė, kad mūsų organizmą pasieks ir nepageidaujamos medžiagos. Tad Pureaquafilter.lt pasiūlyti bei rekomenduoti vandens filtrai leis išspręsti visus kokybės klausimus nuo filtravimo iki švaraus ir nuostabaus skonio vandens vartojimo.

Vandens filtrų rūšys

Daugelis buityje, tame tarpe ir mes naudojame nedidelės talpos filtrus Brita. Jų pagalba pasigaminame vandenį kavai, arbatai ar maisto gaminimui. Atsigaivinimui ar vandens kiekio organizme papildymui. Tačiau yra gausių šeimų, kurioms Brita filtrai netinka dėl per mažo vandens filtravimo. Pureaquafilter.lt siūlomi filtrai yra parenkami pagal kiekvieno užsakovo pajėgumą. Tad filtrai vandens filtravimui gali būti sumontuoti tiek buityje, tiek biuro reikmėms tenkinti. Tik pradžioje svarbu išsiaiškinti kokie filtrai yra naudingiausi.

 • Mechaniniai filtrai;
 • Vandens nugeležinimo;
 • Vandens nukalkinimo sistema;
 • Atbulinio osmoso filtrai kokybiško vandens gamybai.

Tad norintys įsigyti praktiškai efektyvius vandens filtrus būtinai privalo pasikonsultuoti su UAB Aqua Blue Filter profesionaliais specialistais, optimalaus ir praktiško sprendimo priėmimui. Gyvenimo kokybės gerinimas vandens filtrais yra pasiteisinusi praktika. Todėl pasikonsultavę atraskite sau geriausius.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Amway produktai – didelis pasirinkimas

Amway produktai – didelės kompanijos prekių gausa atkeliauja ir į Lietuvą. Ieškantys kokybės mūsų šalies vartotojai gali įsigyti ir įsitikinti produktų veiksmingumu. Tad geriausią sau prekę ras kiekvienas ir atrasti kokybę padės Amway produktai.

Amway produktai

amway produktai

Nuo 80 iki 90 pasaulio šalių įsitvirtinę produktai tapo pasiekiami ir Lietuvoje. Net 51 metus sėkmingai plečianti savo veiklą Amway „atėjo” ir į Lietuvą. Amerikanamuose.lt produktai Amway suteikia galimybę atrandant kokybę ir efektyvų poveikį įvairiose srityse. Kadangi produktų Amway yra begalės, su jais naudinga susipažinti individuliai.

Amway namams

Švaros palaikymas yra kone svarbiausias veiksmas, kurį norisi atlikti sklandžiai ir efektyviai. Tad Amway yra sukūrusi produktus, kurie padės efektyviai prižiūrėti bei palaikyti namų švarą.

 • Skalbimo priemonės – skysti ir koncentruoti bei paprasti produktai milteliais, minkštikliai ir dėmių šalinimo priemonės. Amway ir Amerikanamuose.lt suteikia galimybę individualiai atrasti sau tinkamiausius;
 • Indų priežiūros produktai – plovimo skystis ir indaplovių tabletės taip pat leidžia pasirinkti priemonę;
 • Paviršių priežiūrai sukurtos Amway prekės leis efektyviai palaikyti visų paviršių švarą. Virtuvėje, Vonioje, Tualete, efektyviai nuvalysite ir stiklo paviršius. Svarbu tik išsirinkti iš  sau geriausią;
 • Virtuvės ir stalo reikmenys padeda atsinaujinti kokybiškai įrankiais. Peilių ir puodų rinkiniai, bei papildomi įrankiai Amerikanamuose.lt leis išsirinkti geriausią Amway produktą sau.

Grožis ir kūno priežiūra – Amway

Įvairių produktų gausa Amerikanamuose.lt veda prie maksimalios galimybės įsigyti visus norimus produktus vienoje vietoje. Tai pati didžiausia Amway prekių grupė, tad tikrai rasite bent vieną tinkamiausią sau.

 • Odos priežiūros produktai;
 • Makiažui sukurta kosmetika;
 • Plaukų priežiūros priemonės;
 • Kūnui skirti produktai;
 • Vyrų odos priežiūros produktų linija;
 • Burnos higienos reikmenys;
 • Kvepalai – kiekvienam pagal individualų skonį ir poreikį.

Amway mitybai

Maisto papildai įvairaus aktyvumo žmonėms leidžia efektyviai subalansuoti mitybą. Amway pasirūpino visiems gyvenimo atvejams, todėl tikrai galima atrasti sau, vaikams ar visai šeimai naudingų mitybai produktų.

 • Maisto papildai aktyviam gyvenimo būdui;
 • Grožio palaikymui iš vidaus;
 • Maistas ir gėrimai;
 • Svorio reguliavimo produktai;
 • Sportuojantiems;
 • Vitaminų bei mineralų kompleksų rinkiniai.

Kadangi prekių yra begalės, Amerikanamuose.lt rasite Amway produktų kiekvienam poreikiui sau ir namams.